Novinky

09.05.2012 - 10:30Jan Bílek
Hodnocení 12345 5
Zobrazeno: 384 x

Pro nové týmy - aktuálně

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO ZÁJEMCE O MALOU KOPANOU VELKÉ MEZIŘÍČÍ                 
 

Cílem zakladatelů je spestřit sportovní využití ve Městě Velké Meziříčí a okolí. Tým Malé kopané Velké Meziříčí tvoří sportovní, tedy nejen fotbaloví, nadšenci, kterým není lhostejný veřejný život v našem městě. Založili jsme občanské sdružení, jehož členem se může stát kdokoli, kdo akceptuje stanovy sdružení a má společný zájem jako jeho zakladatelé.

Parametry ligy malé kopané:

Hrací doba: 2 x 30 minut
Počet hráčů: 5 + brankář
Střídání: Hokejově (libovolný počet střídajících)
Branky: Házenkářské 2,0 x 3,0 m opatřené sítí
Hrací plocha: 44,0 m až 54,0 m x 24,0 m až 30,0 m
Auty: Házené
Balón: Fotbalový vel. 5
Hrací povrch: Přírodní, nebo umělá tráva
Hrací systém: Dvoukolově podzim/jaro
Hrací dny: Každé pondělí (alternativně jiný všední den) v podvečer, nebo večer
           

Dále čtěte pravidla v sekci dokumenty

Soutěž je vhodná pro registrované, i neregistrované hráče FAČR.

Hrajeme ve všední den, abychom zapojili i registrované hráče velké kopané.

 

ZÁKLADNÍ KROKY PRO ZÁJEMCE O LIGU MKVM:

Nezávazná přihláška


V případě, že máte třeba i předběžný zájem zapojit se do MKVM, vyplňte nezávazný formulář pro nové týmy, který najdete na webu www.mkvm.cz v pravém sloupci.


Dokumenty a jejich řádné vyplnění

Stáhněte si tři důležité formuláře, které jsou potřeba pro účast Vašeho týmu v ligovém ročníku a následně je vyplňte:

a)   přihláška klubu
b)   soupiska týmu
c)   přihláška hráče

Přihlášku týmu a soupisku týmu vyplňte hůlkovým písmem čitelně rukou.

Dokumenty najdete na www.mkvm.cz/dokumenty
 

Přihlášku klubu prosím, vyplňte jako první a pošlete ji nascanovanou, abychom mohli váš klub, či tým hned zaregistrovat. Následně vyplňte soupisku, která se nebude nijak uzavírat. Nejlépe tedy vyplnit jádro Vašeho týmu, předat nám (abychom mohli na stránky vkládat nové členy) a postupně doplňovat hráče do začátku soutěží. Přihlášku hráče musí mít odevzdanou každý hráč, uvedený na soupisce týmu. Tzn. jeden hráč = jedna přihláška. Ke každé přihlášce hráče je nutno přidat jednu originální fotografii hráče o formátu na občanský průkaz. Fotografie musí být barevná, nesmí být scanovaná, kopírovaná z OP, nebo cestovního pasu. Na druhou stranu fotky napiště jméno hráče a název týmu, kterého je členem a datum narození. Fotografii jen připněte k přihlášce, nelepte ji, nebo ji pouze volně vložte do tzv. euroobalu spolu s přihláškou nebo ji archivujte v obálce mimo přihlášky hráčů. Fotka je totiž následně scanována do elektronického systému MKVM.


Startovné

Startovné bude upřesněno v nejbližší době. Bude se skládat z několika složek a bude se pohybovat okolo 3,0 tis. Kč na celý rok. Cena bude závislá na počtu přihlášených týmů a bude pokrývat jen náklady na chod malé kopané. Tato cena zahrnuje například pronájem hřiště včetně šaten a sprch, osvětlení, organizaci utkání (vymezení prostoru, nalajnování hřišť, sítě do branek, branky samotné, apod.), chod webu a jeho správu, atd...

Nové zaregistrování hráče, tzn. Zaevidování přihlášky, zavedení do webového systému a výroba registrační karty bude zpoplatněno cca 150,- Kč.

Rozhodčí se bude platit vždy domácím týmem přímo na utkání v hodnotě cca 200,- Kč.

Upřesnění cen a poplatků proběhne co nejdříve a budeme o něm informovat na webových stránkách. MKVM je občanské sdružení, tedy nezisková organizace, která použije všechny svoje prostředky na svůj provoz, negenerujeme tedy žádný zisk. Poplatky jsou tedy jenom náklady.Co Vám členství v Malé kopané Velké Meziříčí přinese? 

Hlavní naší myšlenkou je přinést členům organizace nové sportovní využití ve měste Velké Meziříčí a v jeho okolí. Chceme vytvořit fungující společenství, které bude spojovat sportovně naladěné spoluobčany dohromady. Malá kopaná je, podle nás, sport nenáročný na sportovní vybavení, nenáročný na strávený čas a je sportem, ke kterému má většina populace kladný vztah. Přineseme Vám tento servis:

  • výsledek utkání Vašeho týmu je po skončení zápasu ihned zadáván na internetový portál MKVM (do výsledkové listiny i na jeho hlavní stranu), a to spolu se statistikami zápasu (sestavy týmů, střelci, karty) a aktualizací celkové tabulky, tabulky doma, venku, tabulky střelců a karetních hříšníků. Ostatní tak mohou vidět výsledek zápasu ihned po jeho skončení a naopak Vy zase můžete shlédnout výsledek jiných zápasů v co nejaktuálnější možné podobě, kterou MKVM nabízí.
  • slevy na vybrané zboží a služby (sportovní vybavení Adidas, sportovní poháry, fitness, wellness pro relaxaci hráčů Vašeho týmu aj.)
  • reporty z utkání - resumé z odehraného utkání Vašeho týmu nebo celého ligového kola dané soutěže
  • podrobné statistiky hráčů Vašeho týmu (historická bilance - počet startů, vstřelených branek, obdržených karet apod.)
  • podrobné statistiky Vašeho týmu (nejlepší umístění klubu v historii soutěží MKVM, vzájemná bilance s jiným vybraným týmem, počet využitých hráčů ze soupisky týmu v dané sezóně aj.) 
  • pomoc při zřízení stanov, tedy oficiálního zřizovacího dokumentu Vašeho klubu, jakožto neziskové organizace, registrovaného na Ministerstvu vnitra ČR
  • pomoc při zisku dotací z obce nebo městské části, případně i města Pomoc při vyhotovení prezentačního dokumentu Vašeho klubu, jakožto žádost a spolupráci mezi klubem a potenciálními sponzory.
  • zdarma prezentace Vašich sponzorů na ligových utkáních a vybraných akcích, které MKVM v průběhu roku pořádá.
  • možnost zajištění fotografa nebo videokamaramana za velmi výhodnou cenu pro členy MKVM
  • každý nový tým MKVM má možnost získat sadu dresů Adidas se slevou ve výši 45 %, Tato možnost se nabízí poté co klub uhradí startovné pro nastávající sezónu.
Celé znění základních informací pro nové týmy MKVM najdete v pravé části webu
www.mkvm.cz - pro nové týmy


Honza Bílek
9.5.2012

Pro jakékoliv info mě, prosím, kontaktujte:

Honza Bílek

E-mail: bilek@mkvm.cz

telefon: 739623665

Komentáře

2.Málek Tomáš 10/05/2012 14:26
Doposud jsem obdrželi 4 oficiální vyplněné přihlášky, které bylo možno ihned publikovat na webu. Dalších X týmů je nadřeknutých a čekáme, než nám zašlou vyplněnou přihlášku s potřebnými údaji, aby na web mohli být přidáni. Úzávěřka přihlášek je 31. května  a proto je potřeba si pospíšit. Počet týmů v lize můžů pro první ročník odhadujeme minimálně na 10 až 20. Počet týmů, kteří se rozhodují je ještě větší, takže uvidíme, kolik z nich se skutečně přihlásí.
1. 09/05/2012 22:19
A kolik je týmů jenom ty 4???

Přidat komentář

Psát komentáře mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
Pokud ještě nemáte svůj účet můžete si jej vytvořit zde.

Partner MKVM

SPORTVM.cz

aa

Přihláška nového týmu

Vytvořte si vlastní tým a zkuste něco nového. Vyplňte nezávaznou přihlášku a my Vás již zkontaktujeme.

více informací zde

vyplňte přihlášku

Přihláška nového rozhodčího

Máte zájem stát se tím, kdo přímo řídí zápasy malé kopané? Vyplňte formulář a my Vás již zkontaktujeme.

více informací zde

vyplňte přihlášku

Fandíme FCVM

Podpořte MKVM

Podpořte naši facebookovou stránku kliknutím na tlačítko To se mi líbí, děkujeme!

Podpořte AMFČR

Podpořte facebookovou stránku Asociace Malého Fotbalu ČR kliknutím na tlačítko To se mi líbí, děkujeme!

ZaostřenoVM
SPORTVM.cz